Наш заклад приймає участь у проєкті "Психо-соціальна підтримка місцевих громад - інтегровані послуги для дітей, батьків, педагогів та місцевих закладів освіти", який реалізується ГО "Монтессорі ЮА" за підтримки War Child Holland та фінансової допомоги Ukraine Humanitarian Fund. Завдяки цьому проєкту наші педагоги мають можливість отримати якісну підтримку, а діти – інноваційні методики розвитку.
Думай на рівних - це відзначена нагородами міжнародна благодійна програма, яка має на меті дати дитині основи соціального та емоційного інтелекту, також відомі як навички 21 століття, у віці від 3 до 6 років, щоб забезпечити більш позитивні результати в подальшому житті.
Соціально-емоційне навчання (SEL) допомагає дітям під час дошкільної освіти здобути навички, необхідні для досягнення успіху в усіх аспектах шкільного життя, і закладає міцний фундамент успіху на все подальше життя. Діти вчаться:
- Керувати власними емоціями та імпульсивною поведінкою. - Розвивати свою впевненість і самооцінку. - Співпереживати та проявляти увагу до інших. - Ефективно вирішувати проблеми та вчитися розв'язувати конфлікти мирним шляхом. - Розвивати навички критичного мислення та приймати відповідальні рішення. - Підтримувати здорові стосунки та вчитися співпрацювати.
Шістдесят з гаком років наукового тестування та оцінювання було проведено щодо соціальних компетенцій загалом, що доводить, що набуття навичок соціальної компетентності в дитинстві призводить до успіху у таких сферах:
- Кращі академічні перспективи. Дослідження доводять, що у дітей, які здобули ці навички в ранньому дитинстві, академічні оцінки підвищуються на 11-17%. - Діти також мають удвічі більше шансів отримати диплом про вищу освіту, на 50% більше шансів закінчити середню школу та мати постійну роботу до 25 років - Покращений соціальний та емоційний інтелект означає, що діти краще спілкуються в школі, мають більше шансів добре вчитися, а також менше шансів бути виключеними або піддаватися знущанням. - Покращення поведінки, а також стосунків у школі,в тому числі покращення стосунків між учнями та вчителями.
Путівник проєктом